داستان سکس: داستان های واقعی گروهی از سکس تجاوز کردن به دختر ها و زن ها - عکس عک س ع ک س ع کس خبر اخبار جالب جدید روز عجیب دختر پسر مرد زن ایرانی خارجی

داستان سکس: داستان های واقعی گروهی از سکس تجاوز کردن به دختر ها و زن ها - عکس عک س ع ک س ع کس خبر اخبار جالب جدید روز عجیب دختر پسر مرد زن ایرانی خارجی
X
تبلیغات
بازی تراوین
عکس عک س ع ک س ع کس خبر اخبار جالب جدید روز عجیب دختر پسر مرد زن ایرانی خارجی


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات عکس عک س ع ک س ع کس خبر اخبار جالب جدید روز عجیب دختر پسر مرد زن ایرانی خارجی
عمومی (121)
گسترش دین (11)
ورزشی (37)
برهنگی سیاسی (9)
سیما و سینما (73)
جهان آمریکایی (65)
دختران و زنان (53)
دختران و پسران (114)
زایمان طبیعی (13)
سلامت (47)
عجیب (34)
حوادث (3)
بهار اسلامی (6)
ازدواج (10)
جالب (41)
شیطان پرستی (18)
سیاست (32)
مذهبی (17)
سوریه (33)
صهیونیسم (2)

خرداد 1392 اردیبهشت 1392 فروردین 1392 اسفند 1391 بهمن 1391 دی 1391
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از عکس عک س ع ک س ع کس خبر اخبار جالب جدید روز عجیب دختر پسر مرد زن ایرانی خارجی
2141547
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.پد ضد عرق Underarm Shields
قیمت 188.000 تومانگردنبند Love
قیمت 9.200 تومانعینک زنانه دیور - Dior
قیمت 39.0000 تومانفندک USB همه کاره
قیمت 26.000 تومانجا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومانست کامل موکن ویزیت - Wizzit
قیمت 27.000 تومانلیوان هم زن شگفت انگیز
قیمت 28.000 توماندستگاه دفع حشرات و موش ریدکس
قیمت 27.000 تومانسبد چندکاره آشپزخانه چف بسکت
قیمت 25.000 تومانست سارافون و گردنبند بهار
قیمت 39.000 تومانکیف تبلت اسپیکر دار
قیمت 49.000 تومانست مانتو و ساپورت ارغوان
قیمت 69.000 تومانلامپ قابل حمل Handy Bulb
قیمت 15.000 تومانریش تراش فیلیپس سه تیغ (مدل 6970)
قیمت 79.000 تومانست کامل موکن ویزیت - Wizzit
قیمت 27.000 تومانچراغ خواب موزیکال طرح لاک پشت
قیمت 49.000 تومانخردکن نایسر دایسر پلاس
قیمت 69.000 تومانهدفون حرفه ای بیتس پرو
قیمت 59.000 تومانساعت دیواری طرح پانا
قیمت 58.000 تومانکارواش خانگی همه کاره جت مینی
قیمت 399.000 تومانساعت بند چرم الیزابت
قیمت 27.000 تومان
 • داستان سکس: داستان های واقعی گروهی از سکس تجاوز کردن به دختر ها و زن ها
 • داستان سکس: داستان های واقعی گروهی از سکس تجاوز کردن به دختر ها و زن ها - عکس عک س ع ک س ع کس خبر اخبار جالب جدید روز عجیب دختر پسر مرد زن ایرانی خارجی

  داستان سکس: داستان های واقعی گروهی از سکس تجاوز کردن به دختر ها و زن ها

  دای: یکی از نجات‌یافتگان قاچاق انسان است که در طول زندگی با سختی‌ها و ناملایمات بسیاری روبرو بوده است. او در دوران کودکی قربانی تجاوز و سکس شد و پس از آن تصمیم گرفت هیچ‌گاه اجازه ندهد این اتفاق برایش تکرار شود. اما باز هم درگیر پدیده قاچاق انسان (تجارت سکس) شد. او به همراه چند زن آمریکایی و غیرآمریکایی دیگر، به ایالت‌های مختلف آمریکا برده می‌شدند تا شرایط تفریح مردان و کامجویی سکسی آنها را فراهم کنند. وی در سال ۱۹۹۵، به یک افسر ارتش علاقمند شد و با وی به مکانی دور افتاده رفت. این دختر درباره زندگی با افسر ارتش می گوید: در آنجا بارها کتک خوردم و به من تجاوز و با من سکس شد، در حالی که دستانم به دستگیره در یک خانه متروکه بسته شده بود. این دختر، پس از مدتی موفق به فرار شد اما تمام مدارک شناسایی و گواهینامه وی پیش افسر ارتش مانده بود. زندگی وی تبدیل به آوارگی و نقل مکان از یک اردوگاه بی‌خانمان‌ها به اردوگاه دیگر شد. مدتی بعد وی ناخواسته با زنی آشنا شد که یک تاجر سکس بود. پس از اولین تجاوز سکسی در این عرصه، وی به پلیس مراجعه کرد اما به خاطر اینکه بی‌خانمان و در واقع یک زن خیابانی بود اهمیتی به وی داده نشد. سپس او به فردی در نوادا معرفی و مجددا در آنجا فعالیتش در زمینه قاچاق انسان (تجارت سکس) آغاز شد. و مدت‌ها طول کشید تا بتواند از این صنعت کثیف رهایی پیدا کند.

  ناتالیا: در خانواده‌ای فقیر در غنا متولد شد. خانواده‌اش قادر به تأمین مایحتاج روزانه و هزینه تحصیل بچه‌ها نبوند. بنابراین از فرصت پیش آمده برای ناتالیا در آمریکا برای ادامه تحصیل در کنار خانواده‌ای آمریکایی، استقبال کردند. اما ناتالیا به محض رسیدن به آمریکا مورد تجاوز و سکس مردی قرار گرفت که قرار بود پدرخوانده وی باشد. این مرد فضایی وحشتناک را برای ناتالیا ایجاد کرده بود. تا ۶ سال بعد، او مجبور بود در خانه آشپزی کند، لباس‌ها را بشوید، خانه را نظافت کند و ... . او هرگز تحصیلاتی را که این خانواده به او قول داده بودند دریافت نکرد. اجازه بیرون رفتن یا حتی استفاده از تلفن را هم نداشت. یک روز که ناتالیا به شدت کتک خورده بود، موقعیتی برای فرار پیدا کرد و یکی از همسایه‌ها با پلیس تماس گرفت. او به بیمارستان محلی برای مراقبت‌ انتقال یافت.

  کلودیا: یک قربانی دیگر تجارت سکس است که وقتی به مرکز برنامه خدمات پولاریس منتقل شد، نمی‌دانست کجاست و هیچ‌کس را نمی‌شناخت. او به زبان آن منطقه صحبت نمی‌کرد و گیج و سردرگم بود. زمانی که وی در بند قاچاقچیان بود از فرار کردن وحشت داشت و فکر می‌کرد اگر محل اقامتش را ترک کند اتفاقات بدی برایش رخ خواهد داد.

  دِبی: ۱۵ ساله، فرزند یک خانواده مرفه نیروی هوایی آمریکا و شاگرد اول مدرسه بود. آخرین فردی که می‌توان تصور کرد قربانی قاچاق انسان (تجارت سکس) شود. اما او به همراه هزاران دختر دیگر از خانواده و زندگی خود ربوده شده و وارد دنیای تجارت انسان شد. یک روز دبی ملاقاتی با یکی از دوستانش به نام بیانکا داشت. او به همراه دو مرد، در یک ماشین کادیلاک به دیدنش آمده بود. پس از مدتی بیانکا برای خداحافظی دبی را در آغوش گرفت، اما در همان لحظه ناگهان او را به داخل ماشین هل داد. در همین حال مادر دبی در خانه به همراه دیگر فرزندانش، از اتفاقی که برای فرزندش افتاده بود بی خبر بود. او به آپارتمانی دور از خانه‌اش منتقل شده و توسط ربایندگان تهدید شد تا با آن‌ها همکاری کند. به او مواد مخدر داده شد و سپس در همان خانه تجاوز و سکس گروهی صورت گرفت.

  میا: ۱۹ ساله، در مغازه عینک فروشی کار می‌کرد تا بتواند هزینه‌های زندگی و کالج خود را بپردازد. یک روز در محل کار زن و مرد خوش لباسی وارد مغازه شده و با وی گرم صحبت شدند. سپس مرد به او پیشنهاد داد به خاطر زیبایی زیاد، میا می‌تواند برای کسب درآمد بیشتر به صنعت مدلینگ بپیوندد. آن‌ها به او گفتند باید برای گرفتن عکس آماده شود. این زوج برای میا لباس‌های زیبا خریدند و موها و ناخن‌های او را آرایش کردند. اما هنگامی که عکاسی شروع شد، میا ناگهان به این دو نفر مشکوک شد. آن‌ها از دوربینی بسیار ارزان استفاده می‌کردند که به هیچ عنوان نمی‌توانست به عنوان دوربین عکاسی از مدل‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. آن زوج عکس‌های میا را در سایتی سکسی قرار داده و او را مجبور کردند وارد فضای تجارت سکس شود. وقتی این دختر از محل کار به خانه بازنگشت، خانواده او همه جا را جستجو کردند اما اثری از وی نیافتند. تا اینکه رئیس میا طی تماس تلفنی اعلام کرد ممکن است او توسط یک زوج مشکوک ربوده شده باشد. با تحقیقات پلیس مشخص شد که بیش از ۳۰ دختر دیگر به همین طریق توسط همین زوج ربوده شده و مورد انواع سکس قرار می گیرند تا عکس و فیلم آنها در سایتهای سکسی قرار گیرد. این دختر در روزهای آینده چندین بار به مکان‌های جدید منتقل شد. او از فرار کردن وحشت داشت و نمی‌دانست در صورت فرار کجا برود. اما پس از چند روز در حالی که رؤسای باند قاچاق سکس او را در یکی از کثیف‌ترین خیابان‌ها رها کرده بودند تا بلیط بفروشند، او جرأت فرار پیدا کرد و توانست خود را تا آنجا که می‌تواند از آن محل دور کند. مدتی پس از فرار این دختر، مردی که او را ربوده بود توسط پلیس دستگیر شد.

  مارتینا: ۲۹ ساله از زاگرب، سال‌ها پیش در ۱۹ سالگی به قیمت ۳۵۰۰ یورو فروخته شد. او مورد ضرب و شتم و تجاوز سکسی قرار گرفت. مارتینا آن زمان آشپز بود. این دختر با مردی آشنا شد که ادعا می‌کرد برادرش در ایتالیا رستوران دارد و در پیدا کردن آشپزهای خوب دچار مشکل شده است. او به این دختر پیشنهاد داد با وی به ایتالیا سفر کرده و به استخدام رستوران برادرش درآید. به محض رسیدن به ایتالیا، آن مرد به این دختر گفت هیچ شغلی در کار نیست و او برای کار به عنوان برده جنسی به آنجا برده شده است و باید به سرویس دهی سکسی به مردان بپردازد. وقتی که مرد با مقاومت این دختر روبرو شد، به مدت سه روز به همراه دوستانش وی را مورد تجاوز سکسی قرار داد. این دختر دو ماه در آپارتمانی در رم زندانی بود و هر روز مورد تجاوز و سکس قرار می گرفت تا زمانی که سرانجام تسلیم شده و پذیرفت وارد تجارت جنسی سکس شود. پس از مدت‌ها این دختر توسط یکی از فعالین اجتماعی و مرکز حمایت از زنان شناسایی شده و موفق به فرار شد.

  این ماجراها، تنها چند نمونه کوچک و مختصر از جنایت کثیف قاچاقچیان انسان (تجارت سکس) است که باعث می‌شود افراد ضعیف‌تر و بی پناه، یک عمر زندگی خود را تباه شده ببینند. ریشه‌کنی این صنعت هولناک جز با همت دولت‌ها و آگاهی و هوشمندی مردم و شهروندان جوامع مختلف و اطلاع رسانی گسترده و بین‌المللی میسر نیست.
  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  گلچین محصولات برتر زناشویی

   

  ژل مشکی: بزرگ کننده و کلفت کننده آلت تناسلی مردان Confidence (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل دارای خاصیت حجم دهندگی برای آقایان بوده و برای افزایش طول و حجم و قطر آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: این ژل را بمدت 16 هفته 2بار در روز بر روی آلت تناسلی مالیده و به مدت سه تا 5 دقیقه آلت تناسلی را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ داده و پس از 5 دقیقه آلت تناسلی را شستشو دهید. واژن زنان نباید تحت هیچ شرایطی به این ژل آغشته گردد.
  نکته قابل توجه: از مصرف این ژل حین نزدیکی خودداری نمایید.
  قیمت: 29000 تومان | خرید پستی
  اسپری تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  اسپری تاخیری: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان و داشتن یک نعوظ طولانی

  آیا خود و یا همسرتان از انزال زودرس ناراضی هستید؟
  آیا در پی ارضاء همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟
  آیا در پی یک تجربه کاملا ً جدید و مطلوب هستید؟

  محبوب بانوان
  :
  با ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضاء کامل بویژه در بانوان می گردد.

  فضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می بخشد.
  نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به کلاهک و زیر آلت تناسلی اسپری کنید
  توجه: مخصوص آقایان - بر روی بیضه ها اسپری نشود.

  توجه: دارای تاییدیه وزارت بهداشت

  قیمت: 24900 تومان | خرید پستی
  اسپری جنسی تحریک شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  رایحه خوشی که شهوت را تحریک و زن و شوهر را جذب می کند. این اسپری تحریک کننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سکس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
  نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یکی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
  محصول ایتالیا Made In Italy

  دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.

  دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.

  قیمت: 29900 تومان | خرید پستی

  ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love  (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت تناسلی پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت تناسلی را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت تناسلی خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
  قیمت: 18000 تومان | خرید پستی
  اسپری موبر کارینا  (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  پوست زیبا و عاری از مو فقط در 10 دقیقه حاوی عصاره لطیف کننده آلوئه ورا
  نحوه استفاده: اسپری را تکان دهید و از فاصله 10 سانتی متری اسپری کنید و بعد از 10 دقیقه موضع را با آب بشویید.
  قیمت: 13900 تومان | خرید پستی
  کرم سفید کننده پوست ظریف: زیر چشم، زیر بغل، نواحی تناسلی، رفع تیرگی بعد از اصلاح Whitener (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این کرم جهت روشن و سفید کردن پوست ناحیه ای که در اثر اصلاح مو تیره گشته، برای بانوان قابل استفاده می باشد. به طوری که این ژل بصورت یک لایه بردار عمل کرده و پس از استفاده این نواحی دارای پوستی تازه و با لطافت میگردند.
  نحوه استفاده: نواحی زیر بغل و یا خط Bikini را به مقداری از کرم آغشته نموده و ماساژ دهید تا جذب شده، پس از 15 دقیقه موضع را با آب گرم خوب شسشو دهید .
  قیمت: 19900 تومان | خرید پستی
  تاتو موقت بر روی بدن
  10 شابلون آماده با طرح های زیبا - 3 بسته رنگ اکریل دار - قلم طراحی، چسب مخصوص
  حتماً تا کنون برای شما نیز اتفاق افتاده است که طرح تاتویی توجه شما را به خود جلب کرده باشد
  اما به دلیل معایبی که تاتوی دائم دارد از داشتن و لذت بردن از آن صرف نظر کرده اید.
  ما با معرفی این محصول شگفت انگیز این امکان را به شما می دهیم
  که تاتو های فوق العاده زیبایی را به صورت موقت و 7 روزه در اختیار داشته باشید.
  از جمله محاسن این محصول سرعت عمل بالا، بدون درد و عوارض، و ضد آب بودن آن می باشد.
  پس از استفاده از این محصول حسی نو همراه با شادی و تفاوت را تجربه خواهید کرد ...
  نحوه استفاده: شابلون را بچسبانید، چسب را با قلم مو به بدن بزنید، شابلون را بردارید و اکلیل را با قلم مو به موضع بزنید و تا 7 روز از زیبایی آن بهره ببرید.
  قیمت: 11900 تومان | خرید پستی
  گچ رنگ مو هات هیوز
  گچ رنگ مو هات هیوز دارای 4 رنگ اصلی میباشد
  شما با استفاده از این گچ میتوانید در عرض چند ثانیه بله دقیقا 5 ثانیه دسته دسته موهای خود را به صورت کاملا فشن رنگ کنید
  آماده روزهای زیبا باشید
  با این گچها دیگر هیچ آسیبی به موی شما وارد نمیشود و موهای شما روز به روز بهتر میشود
  این رنگ مو اصلا شیمیایی نیست و کاملا طبیعی میباشد
  دیگر لازم نیست ساعتهای متمادی موهای خود را آغشته به رنگ موهای شیمیایی کنید تا موهای شما رنگ بگیرد
  و دیگر لازم نیست برای رنگ کردن و های لایت کردن مو هزینه های سر سام آور به آرایشگاه ها بپردازید
   
  نحوه استفاده: دسته ای از موی خود را در بین گچ رنگ مو قرار دهید و به آرامی بر روی مو بکشید و موی خود را های لایت کنید
  قیمت: 13900 تومان | خرید پستی
  ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی سکسی زنان Desire (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی سکسی زنان بوده و در زن هایی که هیچگونه تمایلی به سکس نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین آمیزش و نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین آمیزش و نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد .
  نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند . دقت شود حتما ناحیه لابیال و کلیتورال به ژل اغشته گردد
  قیمت: 39000 تومان | خرید پستی
  ژل نارنجی: گرم و داغ کننده زنان سرد مزاج Hot Night (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل برای خانمهای سرد مزاج و با تمایلات جنسی سکسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته بطوری که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی سکسی و متعادل کردن زمان ارگاسم میگردد.
  نحوه استفاده: 30دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن و داخل مخاط آن را با مقداری از ژل را آغشته نمایید.
  قیمت: 16500 تومان | خرید پستی
  ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل حاوی عصاره انار بوده که ضمن ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به زنان و همسرشان کمک می نماید. زن هایی که دچار شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد لومن و سوراخ واژن میباشند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
  نحوه استفاده: 20 دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن را به مقداری از ژل آغشته نمایید .
  قیمت 16500 تومان | خرید پستی
  ژل زرد: روان کننده (لوبریکانت) و ضد باکنری و قارچ زنان Romance (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل بعنوان یک لوبریکانت حین نزدیکی کاربرد داشته و همچنین با دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ بعنوان یک ضد عفونی کننده قبل از نزدیکی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.این ژل با متعادل کردن ترشحات و PH واژن مانع از ایجاد بوی نامطبوع ، خارش و سوزش در ناحیه تناسلی میگردد
  قیمت: 15000 تومان | خرید پستی
  ژل سبز: شستشو دهنده و ضد عفونی کننده Fresh (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  اولین و مهمترین قدم در یک رابطه جنسی سالم حفظ بهداشت فردی میباشد این ژل با خاصیت ضدعفونی کنندگی و ایجاد طراوت و پاکیزگی در دستگاه تناسلی مانع از ایجاد عفونت های عمومی میگردد. و در هنگام نزدیکی و یا دوران عادت ماهانه کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: مقداری از ژل را قبل از نزدیکی و یا دردوران عادت ماهانه دو بار در روز و هر بار به مدت 5 دقیقه در ناحیه خارجی دستگاه تناسلی مالیده و پس از آن با آب ولرم شستشو دهید .
  قیمت: 12500 تومان | خرید پستی
  ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
  نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد .
  قیمت: 26000 تومان | خرید پستی  لاغری سریع آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه آموزش سریع زبان
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه 1000 فروشگاه اس ام اس اخبار جالب اخبار فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما